«V&R Group» - проектно-будівельна компанія, яка надає послуги з комплексного проектування і будівництва архітектурних об'єктів в Україні 

 

 

Компанія «V&R Group» надає повний комплекс послуг у сфері архітектурно-будівельного проектування та дизайну від концепції до робочої документації архітектурних, конструкторських, розділів інженерних мереж по новітнім технологіям. Також компанія надає послуги супроводу проектів від вибору ділянки до здачі об’єктів в експлуатацію, з дотриманням зобов'язань та гарантій по виконанню роботи. 

 

Компанія «V&R Group» - це команда досвідчених і кваліфікованих фахівців: архітекторів, конструкторів, інженерів-будівельників. Успішна діяльність і розвиток фірми забезпечується продуманою кадровою політикою керівництва фірми. Результат нашої роботи – задоволення клієнтів і довіра партнерів.

 

Основними напрямками діяльності компанії «V&R Group» є архітектурно-будівельне  проектування:

  • житлових, торгово-офісних комплексів; 
  • готельно-рекреаційних об’єктів; 
  • індивідуальних житлових будинків та малоповерхових житлових кварталів забудови.

 

Компанія «V&R Group» має великий досвід проектування і будівництва об’єктів різної складності. Високий рівень кваліфікації наших спеціалістів підтверджується відповідними сертифікатами: архітектора, конструктора інженерних мереж.

 

 

 

Наші послуги

Адреса та контакти

вул. Зелена 186, оф. 303, м. Львів
(032) 241-81-51 (068) 665-32-85
office@vr-group.com.ua

Графік роботи
Понеділок – П'ятниця: 9:00-18:00