Архітектурне проектування – це розробка робочих проектів, ескізних проектів будівель різного призначення і звичайно ж проектної документації на реконструкцію або нове будівництво.

 

Архітектурне проектування включає в себе створення проектів:

 

  • житлових будинків (котеджів, будинків, резиденцій, особняків, дач і багатьох інших будівель);
  • громадських будівель (навчальних закладів, банків, офісів, торгово-розважальних центрів, спортивно-оздоровчих центрів, готелів, кафе, ресторанів та інше);
  • промислових і багатофункціональних будівель і споруд (проекти об'єктів зв'язку, технічні офіси, мобільний зв'язок, радіорелейні лінії, магістральні вузли).

 

 

ПЕРЕДПРОЕКТНА РОЗРОБКА

 

Перший і свого роду основний етап – це аналіз об'єкту. На цьому етапі архітектурного проектування необхідно отримати усю початкову інформацію, фото- і відеоматеріали, і на підставі отриманого зробити детальний аналіз, сформувати визначені архітектурні ідеї.

 

Даний етап важливий тим, що від кількості та якості інформації буде залежати правильність і ефективність майбутнього проекту. На цьому етапі стимулюється творча ініціатива, створюється сприятливі умови для формування основної ідеї та концепції.

 

Після аналізу визначається концепція створюваного проекту. Під концепцією розуміється ідея і її створення, при якому замовник в обов'язковому порядку отримує матеріали, оцінює проект, формує перелік необхідних змін, які мають бути враховані при подальшому архітектурному проектуванні. Концепція як другий етап архітектурного проектування дає можливість оцінити потенціал створюваного об'єкту і чітко окреслити подальшу роботу. Отримати загальне уявлення про проектований об'єкт, зробити загальну оцінку потрібно саме на цьому етапі архітектурного проектування. Також тут можна представити і оцінити відповідність проектованого об'єкту існуючому архітектурному стилю.

 

Цей етап архітектурного проектування можна розбити на декілька підпунктів:

 

  • композиційне рішення;
  • функціональне зонування і створення його узагальненої схеми;
  • створення просторової схеми;
  • оцінка техніко-економічної ситуації.

 

 

 

ЕСКІЗНИЙ ПРОЕКТ

 

Створення ескізного проекту включає генпланування, планування поверхів, представлення перспектив, а також зміст проекту. Ескізний проект архітектурного проектування – це попередня стадія, на якій визначаються архітектурні, конструктивні, функціональні, художні рішення для створюваного об'єкту.

 

 

РОБОЧИЙ ПРОЕКТ

 

Робочий проект – це комплект документації, що включає архітектурний розділ, конструктивний розділ, каналізацію, водопровід, електроустаткування, вентиляцію, кондиціонування, опалення. Увесь цей комплект потрібний для узгодження створюваного об'єкту і подальшого будівництва. Архітектурний розділ включає загальні дані, плани поверхів, фасадів, покрівлі вузлів, деталей, архітектурний розділ, записку пояснення.

 

 

 

АВТОРСЬКИЙ НАГЛЯД

 

Авторський нагляд включає дії, спрямовані на те, щоб забезпечити відповідність архітектурних, будівельних, технологічних та інших рішень об'єкта, що вводиться в експлуатацію, усім показникам і вимогам проектної документації та замовника. В рамках авторського нагляду проектанти періодично відвідують вже споруджуваний об'єкт, вирішують виникаючі питання, уточнюють деталі замовникові та будівельникам.

 

 

Наші послуги

Адреса та контакти

вул. Зелена 186, оф. 303, м. Львів
(032) 241-81-51 (068) 665-32-85
office@vr-group.com.ua

Графік роботи
Понеділок – П'ятниця: 9:00-18:00