Починаючи ремонт в будинку або квартирі люди дуже часто замислюються: чи варто користуватися послугами архітектурної компанії. Іноді здається, що кожен з нас може спланувати дизайн інтер’єру будинку, без проблем розрахувати кількість необхідних матеріалів і часу, скласти кошторис на будівельні роботи і взяти на себе усі поточні роботи, які виникають в процесі. У деяких випадках, виконати таку роботу непрофесіоналові досить складно, особливо якщо мова йде про повне або часткове перепланування житла. Якщо Ви не впевнені у власних силах, краще звернутися за допомогою до фахівця з архітектурної компанії.

Скориставшись послугами дизайнера, ви не просто наймаєте людину, яка придумає зовнішній вигляд приміщення, але і професіонала, який розбирається в архітектурних особливостях проектування. Також кожен дизайнер має досвід, контакти і знаннями в галузі. Ці фахівці мають доступ до ресурсів, призначених для торгівлі з архітектурними компаніями, таким як постачальники меблів, роздрібні продавці та професійні працівники, а це означає, що ви зможете купувати товари та послуги за зниженими цінами.

Дизайн інтер’єру під ключ

Існує стереотип, що вдаватися до допомоги дизайнерів інтер’єрів не обов’язково, тому, що в кінцевому результаті це призведе тільки до зайвих витрат. Насправді є як мінімум сім причин звернутись в архітектурну компанію для проектування вашої оселі:

 • Стильний і функціональний дизайн – бачення дизайнера має цілісний характер і містить не тільки розміщення меблів, індивідуальне оформлення і вибір інтер’єру, але і створення практичного та функціонального простору, який буде відповідати потребам і запитам клієнта.
 • Економія коштів – на перший погляд, може здатися, що це твердження звучить нелогічно. Але шляхом залучення професійних послуг на ранній стадії можна буде уникнути дорогих помилок і скласти точний кошторис. Варто уточнити розмір оплати дизайнера, а також ваш власний бюджет на стадії підписання контракту, щоб уникнути сюрпризів. У разі, якщо у вас фіксований бюджет, професійний дизайнер як ніхто інший зможе рентабельно розподілити Ваші витрати і при цьому отримати максимальний результат. Фахівці допоможуть вибрати позачасові елегантні речі, які не потрібно буде міняти через кілька років, що в кінцевому підсумку заощадить і гроші, і час.
 • Економія часу – залучення дизайнера інтер’єру може не тільки заощадити гроші, але і величезну кількість часу. Якщо у вас щільний робочий або домашній графік, тоді без послуг архітектурної компанії не обійтися. Залежно від узгоджених послуг дизайнер може досліджувати продукти, ціни, організовувати доставку і контролювати процес ремонту, а також передбачати проблеми ще до того, як вони виникнуть. Подібний дизайн інтер’єру під ключ стане Вашим кращим досвідом, пов’язаним з ремонтом.
 • Підготовка та планування – наявність надійного, добре продуманого і складеного професіоналом плану буде неоціненною допомогою, під час виникнення непередбачених ситуацій. При наявності готового проекту набагато легше виконувати будівельні роботи, а фахівцям з ремонту не потрібно втрачати час на розробку плану робіт. Крім того, розподілити бюджет маючи конкретну схему набагато легше. Таким чином, Ви знову ж економите час, гроші і нерви.
 • Менше стресу – для будь-кого, хто ніколи не займався ремонтами і переплануванням в будинку або квартирі, величезна кількість зобов’язань і нюансів, пов’язаних з цим процесом, може стати шоком. Втома від прийняття рішень – звичайна реакція, і наявність дизайнера інтер’єру на вашому боці може бути реальною перевагою. Пропоновані послуги дизайнера можуть варіюватися від простих порад і інструкцій до повного планування внутрішнього вигляду і технічних характеристик вашого будинку, а також графіка обробки і придбання продуктів і управління проектами для вас. З’ясуйте, що саме Вам підходить як з урахуванням масштабу проекту, так і часу, яке ви можете інвестувати особисто, – і це безперечно позбавить від логістичного стресу.
 • Вау фактор – одна з найбільш важливих причин для найняття дизайнера інтер’єрів. Дизайнерів і архітекторів вчать мислити по-іншому, дивитися на простір в цілому і бачити ширшу картину, яку клієнти часто не можуть побачити. Мислити творчо – це вміння, яке дизайнери приносять в кожну роботу, втілюючи ваші бажання і мрії в дійсно ефектно оформлену кімнату.
 • Безпека – ремонтні роботи, а також перепланування будинку або квартири повинні бути правильно запроектовані і проводитися під строгим контролем фахівців. Якщо Ви хочете усунути одну зі стін, наприклад з’єднати кухню і вітальню, Ви повинні врахувати важливість цієї перегородки для конструкції будинку. Навіть незначне пошкодження цілісності несучої стіни може привести до обвалення будинку. Іншу небезпеку приховують роботи з електрикою або газовими установками. Для того, щоб бути на сто відсотків упевненими в безпеці проведення робіт такого типу, варто найняти фахівців архітектурної компанії.

Дизайн будинків і котеджів Львів

Дизайн інтер’єру Львів вимагає особливих знань і навичок. Правильно запроектоване перепланування в старовинному будинку під силу тільки професіоналам. Якщо Ви зробили раціональний вибір і вирішили скористатися послугами архітектурної компанії, перше що Вам потрібно зробити – це узгодити дизайн інтер’єру квартири, кошторис і тимчасові рамки.

У вас, ймовірно, вже є деякі думки або чітке уявлення про те, як повинен виглядати Ваш будинок після ремонту. Навіть в такому випадку потрібно прислухатися до порад дизайнера, хоч кінцевий результат може відрізнятися від того, який Ви вже встигли уявити. Орієнтуватися треба на цілі і потреби мешканців будинку, а не на його зовнішній вигляд. Це гарантує максимально можливу функціональність приміщення.

Проектно-будівельні роботи та його розробка вимагає багато часу. Перед розмовою з фахівцем варто скласти список побажань, які він повинен врахувати при створенні внутрішнього оформлення. Можливо, це додаткова кімната для відпочинку, ванна і вбиральня для головної спальні або кухня-їдальня відкритого планування із заскленими дверима, які виходять в сад. При таких глобальних змінах плану будинку обов’язково потрібно повідомляти заздалегідь.

Зазвичай ви будете повідомляти про це все свого архітектора при зустрічі. Після цього, Ви узгодите остаточний варіант дизайну, терміни і бюджет. Також варто обговорити графік платежів.

Після зустрічі архітектор або дизайнер повинен надати Вам детальний план ремонту в письмовому вигляді. Якщо проект складний, він може займати багато сторінок. Він повинен включати:

 • детальну розбивку роботи;
 • кошторис бюджету;
 • попередню програму робіт;
 • детальну інформацію про збори і графіки платежів;
 • детальну інформацію про те, які витрати будуть;
 • чи буде потрібно вам дозвіл на перепланування;
 • чи будуть послуги дизайнера і архітектора включати надання інформації, необхідної для дотримання будівельних норм;
 • інше.

Дизайн квартир Львів

Дизайн квартир у Львові, його планування і проведення робіт потрібно довіряти тільки перевіреній фірмі. Вибираючи архітектурну компанію потрібно орієнтуватися на кращі підприємства на ринку. Щоб правильно вибрати фахівців, звертайте увагу на:

 • портфоліо – кожна солідна архітектурна компанія повинна вказувати, що за будівлі вона проектувала, це може бути перелік або зображення робіт, зазвичай вони опубліковані на сайті;
 • відгуки попередніх клієнтів – оцінка роботи конкретного бюро замовниками може бути розміщена на сайті компанії, або ж її можна знайти вказавши в пошуковому рядку фразу “відгуки про компанію”. Таким чином, Ви зможете побачити загальну характеристику співпраці з фірмою;
 • стиль – кожному дизайнеру властивий власний “почерк”, оцінюйте переваги дизайнера в оформленні приміщень і вирішуйте, чи підходить Вам його стиль і манера;
 • досвід роботи – чим більше досвіду у компанії, тим вище ймовірність, що працюють в ній фахівці зможуть знайти індивідуальний підхід до клієнтів і запропонувати кращі дизайнерські рішення.

Замовити дизайн інтер’єру квартири необхідно для того, щоб отримати тільки хороший досвід від проведення ремонту та по його закінченню повністю насолодитися результатом.

Співпраця з архітектурним бюро обов’язково принесе свої позитивні результати. Дизайнерський ремонт, стильне оформлення житла і його функціональність це далеко не всі переваги, які Ви отримуєте.

Дизайн проект квартири

Реалізація:

Дизайн проект котеджу

Реалізація:

Дизайн проект індивідуального будинку

Реалізація:

Дизайн проект квартири

Реалізація: