У великих туристичних містах, де існує безліч барів, ресторанів, пабів, клубів, кафе та інших місць, особливо важливо бути поміченим відвідувачами. У таких випадках, дизайн комерційних приміщень відіграє найважливішу роль.

Нікому вже не цікаві старомодні заклади зі столами в два ряди і важкими гардинами на вікнах. Грамотно оформлений дизайн закладів здатний створити неповторну атмосферу, в яку гостям захочеться повертатися знову і знову.

Для того, щоб оформлення закладу залишило позитивні враження, а приміщення було наповнене затишком, варто звернутися за допомогою в архітектурне бюро. Професіонали знають всі тонкощі процесу і секрети, які допомагають створити ідеальний комерційний дизайн.

Дизайн кафе

Дизайн кафе Львів варто продумувати особливо ретельно. Як показує статистика, з усіх гастрономічних закладів, саме кафе відвідує найбільша кількість людей. Правильно оформлене приміщення здатне стати дуже прибутковим для власника місцем, а також дарувати позитивні емоції гостям.

При проектуванні такого типу приміщення необхідно не тільки вкладати всі зусилля в оформлення залу. Потрібно спланувати простір так, щоб офіціантам було зручно передавати замовлення на кухню і приймати їх звідти, клієнтам ― без проблем знайти вбиральню, а для кухарів створити функціональну кухню, де буде достатньо вільного місця, але одночасно все буде під рукою. Тільки правильне розміщення меблів і інших предметів здатне забезпечити продуктивну взаємодію між персоналом і гостями.

Як ми вже переконалися, в поняття дизайн кафе входить не тільки розташування столів і диванів. Крім перерахованих, існує величезна кількість нюансів, якими опікується дизайнер-архітектор:

  • каналізація;
  • пожежна безпека;
  • план евакуації;
  • безпеку клієнтів і персоналу;
  • інше.

Дизайнерський проект кафе, створений співробітниками архітектурного бюро, буде повністю відповідати побажанням і вимогам замовника. Оформлення залу з використанням певних кольорів, які викликають апетит, цікаві предмети декору та інші елементи, допоможуть створити Вам успішний і улюблений усіма заклад.

Дизайн ресторану

Ресторан ― це місце, куди в першу чергу приходять, щоб насолодитися вишуканою і спокійною атмосферою. Правильно підібраний стиль меблів і їх колір, картини і свічники, рояль і вишуканий канделябр, це складові, що формують неповторний дизайн ресторану.

Проект інтер’єру комерційних приміщень, і в першу чергу ресторанів, необхідно замовляти в архітектурному бюро. Існує величезна кількість стилістичних нюансів, які потрібно враховувати під час оформлення приміщення. Наприклад, меню повинно бути надруковано на папері, який буде пасувати до скатертини. Вази з квітами мають гармоніювати з кольором стін, а візерунки на шпалерах повинні візуально розширювати приміщення або ж робити його більш затишним. Тільки професіонал здатний помітити всі деталі і за допомогою предметів декору перетворити архітектурні недоліки салону в переваги.

Дизайн інтер’єру ресторану і його планування завдання не настільки просте, як може здатися на перший погляд. Краще вдаватися до допомоги фахівців, щоб не втратити сили, час і фінансові ресурси.

Дизайн готелів

Дизайн готелів вимагає особливої ​​уваги. Такі об’єкти, як правило, складаються з декількох поверхів і величезної кількості кімнат. Кожен елемент готелю повинен бути продуманий до дрібниць. Необхідно не тільки створити гарний, але і надзвичайно функціональний інтер’єр. Номери, ресторан, хол, кімнати для прислуги, адміністративно-господарські та підсобні приміщення повинні бути організовані так, щоб процес роботи був продуктивним і не вимагав зайвих витрат часу. Особливу увагу також потрібно приділити питанню безпеки, щоб в разі необхідності, всі гості змогли евакуюватися.

Створити дизайн проект комерційних приміщень, в якому будуть враховані всі нюанси і деталі, під силу тільки професіоналу. Звертаючись до фахівця, Ви отримуєте готовий план робіт, візуалізацію кінцевого результату, а також будете мати можливість вносити в схему свої правки. Співпраця з архітектурним бюро заощадить Ваші ресурси і сили.

Дизайн офісу

Продуктивна робота персоналу багато в чому залежить від умов приміщення, в якому вони знаходяться. Очевидно, що дизайн офісу відіграє в цьому процесі важливу роль. Професійне оформлення канцелярій включає не тільки розташування столів та стільців для працівників, але і правильне освітлення, кондиціонування, розташування кухонь і зон відпочинку. Особливо це важливо для опен-спейс, де величезна кількість людей має комфортно співіснувати, маючи достатню кількість простору ― як особистого, так і робочого.

Дизайн офісів, як і інших комерційних приміщень, вимагає досвідченого погляду фахівця. Оформлення таких просторів варто довірити архітектурному бюро, отримавши в результаті готовий професійний проект та його реалізацію.

Фітнес центр Go Hard

Реалізація:

Дизайн проект офісу юридичної компанії

Реалізація:

Дизайн проект офісу компанії SoftServe

Реалізація:

Дизайн проект офісу компанії ZOOT

Реалізація: