Щоб створити доглянуту і привабливу ділянку біля свого будинку, досить скористатися послугами архітектурного бюро. Проектування ландшафту фахівцями включає в себе повний спектр послуг, від початкових етапів розробки оформлення території до довгострокового планування обслуговування.

Коли ви інвестуєте в професійний ландшафтний дизайн ділянки, ви можете бути на сто відсотків упевнені в результаті, знаючи, що всі рослини будуть підібрані правильно, а зовнішній вигляд саду і двору буде відповідати Вашим побажанням і вимогам.

Проектування ландшафту

Завданням ландшафтних дизайнерів, або як їх ще називають архітекторів, є оформлення привабливого і функціонального зовнішнього простору. Володіючи підготовкою в галузі садівництва та садового дизайну, ці фахівці допомагають своїм клієнтам створити ідеальний дизайн ландшафта з урахуванням будь-яких локальних умов, які можуть вплинути на вибір рослин.

Не має значення, чи плануєте ви масштабну реконструкцію прибудинкової території чи невелике оновлення зовнішнього простору, ландшафтні дизайнери можуть як управляти всім процесом, починаючи з нуля, так і допомагати з невеликою частиною проекту. Ці фахівці також можуть дати вам рекомендації про те, як доглядати за своїм двором після завершення робіт. Доглянутий сад, створений дизайнером, підкреслить красу вашої власності.
Планування і оформлення професійно виглядає ландшафту вимагає багато знань і навичок. Людині, яка ніколи раніше не мав досвіду проведення подібних робіт, може в процесі зробити багато дорогих помилок.

Послуги ландшафтного дизайнера

Варто наголосити, що ландшафтний дизайн ціни на який варіюються в залежність від кваліфікації фахівців, – це не тільки розміщення рослин в стратегічних місцях навколо власності. Йдеться про створення проекту, який правильно поєднується з будинком і околицями. Це включають спорудження доріжок, водних об’єктів, терас, басейнів і інше. Професійні дизайнери також враховують дренаж і зрошення при проектуванні прилеглої до будинку території.

Багатьом здається, що послуги ландшафтного дизайну це зайва трата грошей. Однак, існує безліч нюансів, на які потрібно звертати увагу при оформленні ділянки:

Вибір рослин

Дизайн зовнішньої частини власності повинен відповідати способу життя мешканців будинку. Наприклад, багаторічні рослини ідеально підходять людям, у яких мало або зовсім немає вільного часу займатися садівництвом. Примхливим квітам навпаки потрібен постійний догляд, і завжди зайняті люди не зможуть присвячувати їм достатньо часу. Дуже часто такий очевидний фактор не враховується домовласниками.

Якщо Ви плануєте ландшафтний дизайн Львів, варто особливо відповідально підійти до оцінки зовнішніх умов. Вибір рослин повинен ґрунтуватися не тільки на образі життя власників, але і на кліматичних умовах. Тільки люди зі спеціальною освітою можуть підібрати ті види, які будуть добре себе почувати в конкретному середовищі, і про які власники ділянки раніше ніколи не чули. Такі рослини виділяють ландшафт і створять неповторну казкову атмосферу.

Деякі рослини доповнюють один одного. У парі вони чудово виглядають і покращують зовнішній вигляд саду. Дизайнер ландшафту як ніхто інший знає, які комбінації працюють найкраще.

Поєднання з іншими об’єктами

Ландшафтний дизайн ділянки повинен органічно вписуватися в екстер’єр будівлі. Якщо власники дотримуються певної теми або стилю в своєму будинку, необхідно використовувати аналогічну тему у дворі, щоб створити баланс і гармонійну картинку.

Грунт

В послуги ландшафтного дизайну також входить оцінка якість грунту. Фахівець допоможе вам вибрати кращі рослини і матеріали для догляду за садом цілий рік.

Створення ландшафту вимагає великих навичок і досвіду. Ви можете добре вирощувати рослини, але якщо ви не можете встановити освітлення або водні об’єкти, ваш сад не матиме особливого вигляду. Компанії, що пропонують послуги з ландшафтного дизайну, продумують всі деталі, перш ніж запропонувати вам оформлення вашого відкритого простору. Вони є експертами в своїй області і мають унікальні рішення для типових проблем з газоном. Крім того, завдяки спеціальним програмам, співробітники архітектурного бюро покажуть Вам тривимірну візуалізацію Вашого майбутнього двору. Ви зможете внести правки, так як перед Вами буде намальована реалістична картина.
Створений професіоналом ландшафтний дизайн замовити, який можна зв’язавшись з компанією за телефоном, стане Вашою найкращою інвестицією.

Реалізація: