Логістичний комплекс класу А “Галілео лоджістік” буде розташований в кінці магістральної вулиці Т. Шевченка у м. Львові. Зручне розміщення щодо контрольно-пропускних пунктів у Львівській області, дає можливість розглядати його як зручний логістичний вузол.
Галілео лоджістік – це три сучасні двоповерхові складські будівлі прямокутної форми, загальною площею 45 000 м², і середньою висотою складування 12 м. Кожна складська будівля має бетонну підлогу з антипиловим покриттям, що витримує навантаження не менше 5 т / м².
Запроєктовані системи: пожежної сигналізації та автоматичного пожежогасіння, вентиляції, охоронної сигналізації та відеоспостереження. Проєктом передбачено сплинклирне високотискове пожежогасіння яке дає можливість зміни розташування конфігурації стелажів. Опалення будівель буде здійснюватися від окремо стоячої котельні під якою знаходяться резервуари запасу води на пожежогасіння Наявні автоматичні ворота докового типу (dock shelters) з завантажувально-розвантажувальними платформами, робоча висота яких регулюється (dock levelers).
На другому поверсі запроєктовані офісні приміщення з допоміжними приміщеннями у будівлі складу (туалети, душеві, підсобні приміщення, роздягальні для персоналу).
Площа забудови ділянки становить 55 %.

  • Реалізація: травень 2020
  • Розташування: м. Львів вул. Т. Шевченка, 311
  • Площа: 45000м2
  • Послуги: Генеральний проектувальник
проект складу