Компанія “VR – GROUP” не перестає Вас дивувати. Наша команда це команда провідних спеціалістів з багаторічним досвідом роботи.
На даний момент, ми хочемо представити вашій увазі, архітектурний проєкт, який немає аналогів на теренах західної України – Льодова Арена.
Льодова – це мульти функційний комплекс для обслуговування населення, який складається з торгово-розважальних площ в тому числі наземного закритого паркінгу. Загальною площею 19000 м².
Сама льодова арена буде найбільшою в західній Україні та займатиме площу 6000 м². На цій арені планується проведення професійних хокейних змагань та інших івентів , які 100% не залишить Вас байдужим. Площа самої ковзанки буде 1700м2 і це безумовно вражає.
Також на території Льодової арени буде розташований офісний центр загальною площею 22500 м². Ця будівля зачарує Вас своєю лаконічною красою, прозорості та легкістю, не заважаючи на її поверховість.
Також сам проєкт має багато цікавих деталей, які безумовно зацікавлять як простих відвідувачів так і професіоналів у сфері будівництва.
Чекайте на більшу кількість цікавої інформації зовсім скоро.
img