“ОZON village” – перше енергоефективне котеджне містечко на околиці Івано-Франківська з будинками для однієї сім’ї, котрі мають сонячні модулі на дахах та раціональне споживання ресурсів. Продумана інфраструктура містечка з рекреаційною зоною 0,7 га дає нове сприйняття простору для життя та задає високий рівень для регіонального девелопменту. Проєкт гармонійно вписується в середовище, з мінімальним втручанням в ландшафт і використанням природних матеріалів. Містечко ідеально розташовується між лісосмугами та річкою, що протікає поблизу.
Працюй там, де живеш: карантин ще більше підсилив тренд на віддалену роботу і життя в заміському будинку. Створив чіткий запит на житло, в якому передбачений великий особистий простір для кожного члена сім’ї.
Ще однією причиною популярності життя за містом стала інформаційна завантаженість суспільства. В людей виникає прагнення до аскетизму, адже все, що хочеться наприкінці дня – більше природи і мінімум інформації та речей навколо. Великий тренд сьогодення “креативне місто” руйнує концепцію спального району.
Будинки запроєктовані за принципом пасивного житла в стилі Barn House з максимальним використанням сонячної енергії, південними відкритими терасами та ергономічним плануванням. Barn House – це стиль заміських будинків на стику мінімалізму, лофту і біотеку, ми отримуємо лаконічний, позбавлений будь-яких прикрас будинок, головною перевагою якого є зручність для життя, підкреслена просторість і лояльність до навколишнього середовища.

  • Реалізація: липень 2020
  • Розташування: с. Черніїв Івано-Франківська обл.
  • Площа: 10 495м2
  • Послуги: Генеральний проєктувальник
ozon village
ozon village