Океанаріум – це фактично частинка Світового океану перенесена ближче до людей, для того, щоб кожен мешканець великого міста міг побачити та достойно оцінити всю красу і велич морського світу і його жителів.
Фактично для кожної риби потрібно створити її природні умови з температурними і рельєфними особливостями проживання. Плюс до цього помістити це все в порівняно невелику будівлю за площею і забезпечити ефект присутності відвідувача на дні світового океану.
Вау насправді вражає!!!

Львівський “Океанаріум” це однозначно нелегкий, можна сказати навіть один із найскладніших реалізованих нами об’єктів. Робота над цим проєктом ставила перед нами чимало викликів, була кропіткою, проте дуже цікавою.
Океанаріум у Львові це 1200 м² площі, три поверхи лабіринтів із різних за величиною акваріумів, підводний тунель довжиною 18 м, сувенірні, відпочинкові та зони для 3D шоу.
Оскільки не було можливості розмістити санвузли та технічні приміщення в основному об’ємі споруди – прийнято рішення розмістити їх в частині внутрішнього двору під землею, після чого розроблено благоустрій внутрішнього двору. Також були замінені усі інженерні мережі, укріплені фундаменти та зроблена комплексна реконструкція.
Важливо зазначити, що проєктування за допомогою інноваційної технології «BIM» (котра полягає в побудові тривимірної віртуальної моделі будівлі в цифровому вигляді), на практиці виключило багато помилок та дало змогу швидко вносити правки та контролювати процес будівництва.

  • Реалізація: серпень 2020
  • Розташування: м. Львів пр. Шевченка, 8
  • Площа: 1200м2
  • Послуги: генеральний проєктувальник
океанаріум львів
океанаріум львів