МИ ЗНАЄМО ЯК ЗАПРОЕКТУВАТИ ОФІС, В ЯКОМУ ХОЧЕТЬСЯ ЖИТИ!

Знаєте чому важливо правильно запроектувати офіс? Більшість з тих, хто читатиме ці рядки працюють в офісі, які і їхні знайомі, як і знайомі їхніх знайомих (і т. д.) Саме тут народжуються тисячі геніальних та великих ідей, що дозволяють розвиватись бізнесу. 

Офіс – це також візитна картка вашої компанії. Позитивні враження, яке справить ваш офіс на партнера замовника чи майбутнього працівника – це вже половина успіху.

Ось і відповідь на питання – чому особливу увагу слід приділяти місцю, де ми проводимо половину нашого часу неспання і у якому відбуваються важливі для бізнесу та життєдіяльності компанії події.

img

Так звісно за останній рік значення офісу як такого значно змінилося і пандемія показала, що віддалена робота теж є ефективною. Але тенденція наступна – повернення в офіси працівників буде вже найближчим часом, оскільки поширеним стало таке явище, як вигорання через надмірне перепрацювання. Працюючи вдома межа між робочими обов’язками і домашніми практично стерлась і фактично людина лише змінювала одне на інше і таким чином могла працювати набагато довше.

img

СТИЛІ СУЧАСНОГО ОФІСУ

Стиль офісу повинен гармонійно вписуватись в концепцію компанії. З найбільш популярних на сьогодні – це лофт, модерн і еко. В останніх тенденціях дизайну офісних приміщень нам допомогла розібратись Дарія Павлюк – головний дизайнер компанії VR-Group

ОФІС В ЕКО СТИЛІ

“Еко стиль полягає у використанні натуральних матеріалів в оздобленні (камінь, дерево, кераміка) і підборі меблів.Кольорова гама це приглушені, стримані пастельні, бежеві, зелені, білі, сірі кольори. Декоративне оздоблення – предмети створені з вторсировини, а також зелені насадження, еко-стіни, оригінальні світильники та бра і приємне природне світло.” – саме такі тенденції, на думку Дар’ї Павлюк, популярні сьогодні в оздоблені офісних приміщень

img

ОФІС В СТИЛІ МОДЕРН

Стиль модерн для офісу це загалом досить сміливе рішення, котре вибирають представники творчих і креативних професій. Тут відсутня сувора геометрія і чіткі лінії. В цьому стилі вдало поєднуються різні за фактурою і текстурою матеріали, проте декори повинні бути лаконічні, мінімалістичні дуже вишукані.

“Цей стиль інтер'єру поєднує простоту, практичність, функціональність і зручність. Він ідеально підкреслює смак, індивідуальні особливості власника, імідж компанії.” - підсумовує Дар’я Павлюк, дизайнер компанії VR-Group
img

ОФІС В СТИЛІ ЛОФТ

Дизайн в стилі лофт іншими словами індустріальний дизайн сподобається неординарним, амбітним, вільним і креативним працівникам. Оригінальна атмосфера якого – слугуватиме натхненням для них. Головна особливість цього стилю – функціональність і практичність у всьому, оскільки в елементи оздоблення використовують вентиляційні труби, шахти, не облицьований бетон, старі меблі.
Стиль лофт – це гармонія в поєднанні блискучих сучасних матеріалів і старих елементів. Тому в кімнату з бетонними або цегляними стінами додаються хромовані або скляні деталі, сучасна техніка.

img

ЯК ЗАПРОЕКТУВАТИ КОМФОРТНИЙ ОФІС?

Дизайн-проект офісного приміщення передбачає створення комфортного і стильного робочого інтер’єру, що відображає корпоративний дух компанії, враховує індивідуальні потреби команди загалом і кожного члена зокрема.

Для деяких підприємств офіс це дуже строгий офіціоз і респектабельність, для інших це яскравий авангард, що відображає прагнення компанії рухатися в ногу з часом, все залежить від роду діяльності компанії.
Сучасні офіси проектуються по типу open space, та все ж особливу увагу при розробці дизайн-проекту приділяють трьом приміщенням – адміністративній (вхідній) зоні, місцю для проведення переговорів і кабінету керівника. Інтер’єр цих приміщень уособлює імідж компанії, справляє перше враження на потенційних клієнтів.

Дизайнери в процесі підбору оптимального планувального рішення зосереджують увагу на можливостях площі офісу, оформленні в фірмовому стилі, перевагах та недоліках робочого простору.

Так, дійсно якісний дизайн-проект офісу це завжди індивідуальний підхід, функціональність і комфорт. Саме ці речі мають бути покладені в основу проектування кожної зони і всіх приміщень.

В результаті досконалого вивчення особливостей офісних приміщень дизайнери інтер’єру створюють комфортні умови для працівників та клієнтів компанії:

– організовують потоки світла, що дозволяють працювати у добре освітленому просторі незалежно від місця розташування вікон;
– підбирають таку гаму кольорів яка дозволяє зосередитися на виконанні робочих завдань, а також розслабитися в обідню перерву;
– відмежовують зони стіновими панелями з високим ступенем звукоізоляції;
– підбирають ергономічні офісні меблі;

ЩО ВХОДИТЬ В ДИЗАЙН-ПРОЕКТ ОФІСУ ВІД КОМПАНІЇ VR-GROUP?

1. виїзд на об’єкт, формування технічного завдання і проведення замірів
2. функціональні плани з розташуванням та прив’язками меблів
3. розробка обмірного плану і 3D моделей
4. плани монтажу перегородок згідно з позначеннями матеріалів стін перегородок зашивів, скляних перегородок та їх кількості.
5. схеми стель з освітленням та прив’язками.
6. схеми підлог з пирогами та підбором матеріалів
7. схеми з позначенням дверей та перегородок
8. специфікація дверей перегородок
9. перерізи по приміщеннях з проектними відмітками та висотами стель, перегородок з накладанням на схеми мереж.
10. демонстративні матеріали на прикладі одного приміщення (візуалізації приміщень офісу, коридору)
11. плани евакуації
12. орієнтовний зведений кошторис згідно дизайн-проекту
13. авторський нагляд
14. специфікація будівельних матеріалів
15. специфікація меблевої фурнітури

img

ТЕРМІНИ ВИКОНАННЯ ТА ЦІНИ

На терміни та ціну дизайн-проекту впливають декілька чинників:
терміновість
складність проектування
індивідуальні побажання замовника
Ринкова ціна дизайн-проекту офісних приміщень стартує від 18 $ / м². Терміни виконання – до двох місяців від укладення договору.

ДИЗАЙН-ПРОЕКТ ОФІСУ “ПІД КЛЮЧ”

Дизайн офісу “під ключ” – це гарантія якісного втілення усіх планів та ідей в реальність. Бо команда VR-Group складається не лише з професійних архітекторів та дизайнерів ми також маємо ремонтно-будівельні бригади і перевірених партнерів-постачальників будівельних матеріалів, меблевої фурнітури та декорів, котрі дають вигідні ціни для наших замовників.

В РЕМОНТНО-ОЗДОБЛЮВАЛЬНІ РОБОТИ ВХОДЯТЬ:

– підготовчі роботи
– монтаж системи водопостачання та каналізації
– стяжка підлоги
– монтаж системи опалення
– електромонтажні роботи
– малярні роботи
– установка сантехніки
– укладання підлогових покриттів
– встановлення дверей
– фінішні оздоблювальні роботи
– підключення електроустаткування

Досвідчені дизайнери створять затишну обстановку в будь-якому офісі, що розташовує до плідної роботи співробітників, приємного спілкування і налагодження довгострокових відносин з партнерами по бізнесу.